O firmie

O firmie

Firma Elektro Łukasz Kałka powstała w 2007 roku. Od momentu powstania zdobywaliśmy doświadczenie w Polsce oraz Niemczech i Norwegii.
W naszym zespole pracują osoby z dużym doświadczeniem zawodowym oraz wykształceniem kierunkowym. Skupiamy się na rzetelnym wykonywaniu swoich prac. Bardzo zależy nam na zadowoleniu obsługiwanego klienta.
Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Jesteśmy firmą świadczy usługi w branży budowlanej. Wykonujemy instalacje elektryczne, budowlane i przemysłowe.

 
 

Świadczymy usługi z zakresu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja) oraz klimatyzacji. Na rekuperację jest wykonywany projekt przez współpracujących z nami specjalistów z firmy Zehnder, która jest liderem wśród producentów systemów wentylacyjnych. Posiadamy certyfikat firmy Zehnder na wykonywanie rekuperacji.
Prace nasze wykonujemy głownie na terenie województwa pomorskiego. Jeśli zlecenie które obsługujemy wymaga pracy po za województwem pomorskim to nie stanowi to dla nas problemu.

Dlaczego warto?

Kwalifikacje

Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami i elektryków, którzy zdobyli doświadczenie zawodowe zarówno w polskich, jak i zagranicznych firmach.

Doświadczenie

W 2001 r. założyciel firmy rozpoczął pracę w niemieckim koncernie Moeller Electric, w skład którego wchodzili: Moeller Electric (dawniej Klöckner-Moeller) i F & G. Uzyskał doświadczenie w pracy z partnerami Moeller Electric i rozpoczął prowadzić własną firmę.

Certyfikaty

Jesteśmy dystrybutorem marki KAISAI, klimatyzacji/klimatyzatorów. Otrzymaliśmy również dwa certyfikaty od Oferteo: Najlepsi Elektrycy oraz Najlepszy Sprzedawca.

Ostatnie artykuły